מי אנחנו?

עסק משפחתי קטן, שנוצר מתוך אהבת סריגה ולמען עזרה לקהילת הסורגות והסורגים בישראל.

שמי ג'וליה, וגם אני חוטאת בחטא הסריגה מזה שנים רבות. במשפחתי, הסריגה הינה מסורת שעוברת מזה דורות. מסבתא רבה שרה, שמאז שאני מכירה אותה אוחזת מסרגות וסורגת ועד לבתי שבימים אלה עושה את הצעדים הראשונים בעולם הצמר.
בקיצור, נשים שאוהבות צמר.

במסגרת חיפושי אחרי צמר איכותי ניסיתי להבין למה קל להשיג צמר טוב בחו״ל ולא פשוט לעשות זאת אצלנו, אמנם אומנות הסריגה הופכת לפופולארית יותר ויותר אבל הצמר האיכותי נמצא או בחנויות ברחבי הארץ או באתרים בחו"ל, ולנו הקצרות בזמן, הנגישות אל הצמר האיכותי לא נוחה.

לכן ב 2011 התחלנו להפעיל את יארן. המטרה היתה פשוטה, לאפשר את חווית הסריגה בצורה הקלה ביותר. אנחנו מאמינים שיצירה צריכה להיות זמינה לכולם, עם גישה לחומרי גלם איכותיים ועם שירות שישאיר אתכן עם חיוך. לשם כך, אנו יוצרים קשר עם ספקים חדשים מרחבי העולם, מביאים צמרים יפהפיים ואביזרי סריגה חדשים, עוקבים באדיקות אחרי הטרנדים האחרונים בתחום ומחדשים את פני האתר בעקביות. הכל מתוך מטרה לגרום לכן (ולכם) להנות.
בנוסף, הגדרנו לעצמנו כמה מטרות שחשוב לנו לעמוד בהם: קידום תוצרת ישראלית, עזרה לקהילה ועידוד תחומי היצירה בארץ. אנו דורשים מהספקים איתם אנו עובדים לעבודה הוגנת ושמירה על איכות הסביבה.

עכשיו, אנחנו כאן עבורכם. כל שנותר הוא שתפשפשו בתוכן האתר. אנחנו משוכנעים שכל אחת תמצא את מבוקשה כאן (וגם קצת מהפנטזיות שלה).

העבודה שלנו לא נגמרת ואנחנו עובדים בעקביות לשפר את כל מה שאנחנו עושים. נשמח לשמוע תגובות. על השירות, המשלוח, האתר, המוצרים (מה הייתן רוצות שיהיה, מה טוב שיש) או סתם על הפרוייקט המדהים האחרון שעל המסרגות.

אנחנו יודעים שבהינתן נגישות לחומרים באיכות גבוהה החלום שלך לסריג המושלם הופך קרוב יותר. וכשחלום אחד מתגשם מתפנה מקום לחלומות נוספים.

קניה נעימה!
ג'וליה