משלוחים

מבצע שדרוג לדואר שליחים מהיר עד הבית
על מנת להנות ממבצע משלוח מהיר עד הבית, על ההזמנה (לא כולל עלות המשלוח) להיות מעל 240 ש"ח.
בעת ביצוע ההזמנה יש לבחור משלוח בדואר רשום. החיוב יבוצע על משלוח רגיל (בדואר רשום) אולם אנחנו נשלח את ההזמנה בדואר שליחים אקספרס עד הבית.

 

אנחנו משתמשים בשירותי דואר ישראל. החבילות יוצאות ממחסנינו בד"כ עד 3 ימי עבודה לאחר קבלת אישור תשלום. את זמני המשלוח המפורטים בהמשך יש להוסיף לזמנים אלו.

אפשרויות משלוח

דואר רשום
 מחיר המשלוח נקבע על-פי משקל המוצרים המוזמנים. במהלך ההזמנה יחושב משקל סל הקניות שלכם ומחיר המשלוח יתעדכן באופן אוטומטי על-פי מחירון דואר ישראל.
להלן אומדן עלות המשלוח. יש להתייחס לנתונים שלהלן כהערכה בלבד. בכל מקרה, המחיר הקובע הינו מחיר המשלוח הנקבע בתהליך ההזמנה:

משקל כמות מחיר
עד 50 גרם כל כמות 11.60 ש"ח
50-200 גרם כל כמות 13.20 ש"ח
200-500 גרם כל כמות 14.70 ש"ח
1 ק"ג - 500 גרם כל כמות 17.60 ש"ח
1-2 ק"ג כל כמות 17.60 ש"ח
2-5 ק"ג כל כמות 21.80 ש"ח

התחייבות רשות הדואר להגעה תוך 7 ימי עסקים, בפועל טוענים שמגיע תוך כשלושה ימים.

דואר שליחים

אנו משתמשים בשירות דואר שליחים פרטי המאפשר משלוח מהיר עד לבית, תוך 2 ימי עסקים (איזורים מרוחקים ומעבר לקו הירוק עד שבוע). עלות 36 ש"ח.

חבילות מעל משקל 5 ק"ג נשלחות רק על ידי דואר שליחים. דואר שליחים - עלותו 36 ש"ח. התחייבות להגעה תוך 72 שעות, טוענים שבפועל מגיעות רוב החבילות תוך יומיים.

(בחרנו בשיטות משלוח אלו, מכיוון שמספקות מעקב אחרי החבילות וביטוח)

איסוף עצמי
ניתן לבקש איסוף עצמי על מנת לחסוך את דמי המשלוח. לאחר הכנת החבילה ניצור קשר להודיע כי החבילה מוכנה ואז נתאם את מועד האיסוף. מיקום האיסוף העצמי הוא זכרון יעקב.

משלוח מחוץ לישראל
מחיר המשלוח נקבע על-פי משקל המוצרים המוזמנים. במהלך ההזמנה יחושב משקל סל הקניות שלכם ומחיר המשלוח יתעדכן באופן אוטומטי. המחירים מחושבים על פי שירות Eco Post של דואר ישראל (למדינות בהן פועל השירות) המאפשר מעקב אלקטרוני לאורך כל הדרך. לשאר המדינות המשלוח ישלח כדואר רשום רגיל.